Четвертий рік поспіль діти з України відвідали Францію за сприяння громадського руху Secours Populaires Français

Вже четвертий рік поспіль діти з України мають змогу долучитися до цього проекту за сприяння громадського руху Secours Populaires Français. Від України цього року до табору було запрошено дітей кримських татар, вимушених переселенців.

Дитячі табори «Village Copain du Monde» розташовані у 15 містах Франції приймають щорічно від 30 до 300 дітей з різних куточків світу. Зокрема, з 5 по 25 серпня ц.р. дитячий табір у м. Гравлін відвідають понад 250 дітей з 20 країн світу. Серед чисельних інтерактивних занять організатори влаштували дітям екскурсії до Парижу та відвідання країни мрій – Діснейленду.

Проект був започаткований «скаутською» організацією «Eclaireuses/Eclaireurs de France de Loon-Plage» та мав на меті зібрати в одному місці дітей з різних країн, в яких є ті чи інші труднощі (військові та релігійні конфлікти, спірні території, тощо) та влаштувати дітям канікули, яких вони не мають змоги отримати.

Посольство України у Франції висловлює щиру вдячність волонтерам та організаторам проекту «Copain du Monde» та дитячому табору «Village Copain du Monde» у м. Гравлін на Півночі Франції, в якому на літньому відпочинку перебували 8 дітей з України. Дякуємо всім хто допомагає в цьому Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» та зокрема Катерині Ющенко, Вірі Павлюк та Анастасії Огій.